Українці від початку війни отримують виплати від держави. Це стосується тих, хто був змушений залишити свій дім у результаті російської агресії та став на облік ВПО.

Фінасова допомога на проживання виплачується щомісяця, але стартував новий 2023 рік і багатьом цікаво, чи зміниться процедура нарахування виплат.

Виплати ВПО, фото Хвиля
Виплати ВПО, фото Хвиля

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що наразі дати надходження грошей на карти українців не змінюються. З 1 січня 2023 року ВПО отримуватимуть допомогу, як і раніше – щомісяця до 3, 13 та 23 числа, але раз на місяць відбувається виплата на підставі реєстру внутрішньо переміщених осіб.

"Якщо виникають затримки та виплати не надходять більше місяця – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше", - зазначили в Мінсоцполітики.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

Грошова допомога, скріншот з відео
Грошова допомога, скріншот з відео

Три етапи для отримання грошей: подання заявки через додаток Дія або ЦПАУ, формування та обробка реєстрів та сама виплата коштів.

Якщо в 2023 році чинності все ж таки набудуть якісь зміни, українцям повідомлять про це. Наразі держава виплачує 3 тис. грн на кожну дитину та людину з інвалідністю, а також 2 тис. грн на кожну людину старше 18 років.

Допомога ВПО. Фото: скрін youtube
Допомога ВПО. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, у МОЗ зробили важливу заяву про вірус – виник один серйозний нюанс.

Раніше ми писали про те, що українці почали відмовляються від використання готівки, і в НБУ назвали головну причину

Як повідомляв Знай.ua, мобілізація в Україні 2023: де вручатимуть повістки і хто вирушить служити