2022 рік для всіх українців був складним, сповненим страхом, втратами, сумнівами, розлуками з рідним домом...

Але ми живі, готуємось до зустрічі Нового 2023 року, нам є що поставити на стіл та є заради чого жити: діти, онуки, перемога України, яка станеться дуже скоро.

Саме тому нам і є за що дякувати Богу, а найкраще це зрробити у новорічній молитві. Ці слова не тільки покажуть вашу подяку до Всевишнього, а ще й надихнуть на нові звершення у 2023 році.

Новий рік, новорічна ялинка. Фото: Знай.ua
Новий рік, новорічна ялинка. Фото: Знай.ua

Молитва-подяка Господу за рік що минає

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

"Господи Боже, Владико всього видимого і невидимого! Від Твоєї святої волі залежать усі дні й літа мого життя. Дякую Тобі, милосердний Отче, що Ти дозволив мені прожити ще один рік; знаю, що з приводу гріхів моїх я не гідний цієї милості, але Ти даруєш мені її з невимовного людинолюбства Твого.

Продовж іще милості Твої мені, грішному; продовж життя моє в чесноті, спокої, у здоров’ї, в мирі зі всіма родичами та у згоді з усіма ближніми. Подай мені достаток плодів земних і все, що необхідне для життя.

Перш за все, очисти совість мою, зміцни мене на шляху спасіння, щоб я, слідуючи ним, після багаторічного в світі цьому життя, перейшовши в життя вічне, удостоївся бути спадкоємцем Твого Небесного Царства. Сам, Господи, поблагослови цей черговий рік, який розпочинаю, і всі дні мого подальшого життя. Амінь."

Молитва, фото: youtube
Молитва, фото: youtube

Нагадаємо про молитву, яка "відмиє" гріхи до діда-прадіда: слова до Господа на очищення роду.

Раніше ми повідомляли, як попросити захисту у Господа для дітей та онуків на передовій чи закордоном: найкращі слова, як оберіг.