На тлі війни в Україні дуже зріс рівень безробіття серед населення. Люди витрачають більше, ніж заробляють. Це пов'язано з тим, що пропозицій поменшало, конкуренція злетіла, а багато компаній зовсім закрилися через нинішні події.

З цієї причини держава прийняла рішення виплачувати допомогу безробітним. Програма на підтримку українців має назву "Армія відновлення".

Безробіття, кадр з відео
Безробіття, кадр з відео

Така ініціатива полягає у тому, щоб фінансово допомогти безробітним українцям, але не залишити їх без діла, а долучити до громадських робіт.

Механізм діє так: якщо людина, яка звернулася до Центру зайнятості, не знайшла роботу протягом 30 календарних днів, вона буде залучена до громадських робіт. Це насамперед стосується тих, хто не має стажу та не претендує на законні виплати, спираючись на зарплату, яку вони отримували до звільнення.

Популярні новини зараз
"Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Суспільні роботи для безробітних. Фото: скриншот з відео
Суспільні роботи для безробітних. Фото: скриншот з відео

Наразі громадськими роботами займаються понад 3 тисячі українців. Вони отримують 6700 гривень на місяць – це розмір мінімальної зарплати у країні. Відомо, що у програмі беруть участь у більшості мешканців Київської області – 770 осіб, у Сумській області залучено 739, а у Полтавській 697 осіб.

Держава в рамках цієї програми вже виплатила українцям понад 18 мільйонів гривень. Дійсною вона буде і в 2023 році.

Раніше ми писали про те, що витрати на бензин можна зменшити: водіям розкрили три хитрощі для економії

Як повідомляв Знай.ua, у ПФУ розповіли, як не залишитися ошуканими та розрахувати реальну суму пенсії