У Пенсійному фонді України повідомили, у якому випадку при розрахунку субсидії не враховується дохід конкретних членів сім'ї.

Відповідний допис з'явився на офіційній сторінці ПФУ у соцмережі Фейсбук.

Там повідомили, що якщо члени сім’ї, які зареєстровані, але фактично не проживають за вказаною в реєстраційних даних адресою, нададуть підтверджуючі документи про фактичне місце свого проживання, тоді дохід таких членів сім’ї при розрахунку субсидії не враховується.

Оформлення субсидій, скріншот: YouTube
Оформлення субсидій, скріншот: YouTube

"Якщо ж у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства є меншою, ніж кількість членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), то соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування розраховуються на фактично проживаючих зареєстрованих за цією адресою членів домогосподарства.", - йдеться у подвіомленні. ПФУ

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

У ПФУ додали, що рішення в таких випадках приймаються на підставі документів, що підтверджують "непроживання" особи за адресою домогосподарства, або актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства чи фактичного місця проживання особи.

Нагадаємо, українцям нагадали про борги за комуналку: як це вплине на призначення субсидії

Як повідомляв "Знай.ua", викиньте це негайно: як переконатися, що їжа безпечна для вживання, якщо холодильник довго не працював

Також "Знай.ua" писав, продукти, які допоможуть зігрітися: збережуть тепло у критичній ситуації