Соняшникова олія - ​​продукт першої необхідності на кожній кухні, але його покупка все сильніше й сильніше б'є по гаманцях українців. Втім, у грудні зафіксувалося зниження цін на цей продукт. Які цінники виставили супермаркети, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Станом на 12 грудня середній цінник на пляшку (850 мл) рафінованої олії торгової марки "Олейна" становить 61,65 гривні. Якщо порівнювати з листопадом, коли цінник був на рівні 62,55 гривні, то можна помітити, що продукт подешевшав майже на гривню. Найдешевше це соняшникова олія пропонується в Auchan - 59,9 гривні, а найвищий цінник виставив Megamarket - 65,1 гривні.

Соняшникова олія, кадр з відео
Соняшникова олія, кадр з відео

У той же час здешевлення торкнулося не всієї продукції. Так, олія торгової марки "Щедрий Дар" додала в ціні. Продукт подорожчав із 65,81 до 66,93 гривні за пляшку 850 мл. Найнижчий цінник виставив Varus – 65,9 гривні, а найвищий Auchan – 68,9 гривні.

Соняшникова олія в Україні, скріншот: Youtube
Соняшникова олія в Україні, скріншот: Youtube

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Варто зазначити, що різких стрибків цін на олію не було вже досить тривалий термін. "Олейна" востаннє значно подорожчала у червні – з 58,5 до 62,73 гривні. "Щедрий дар" різко додав у ціні у травні - з 54,26 до 61,52 гривні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, супермаркети потішили грудневим оновленням цін на гриби, огірки та помідори: що і на скільки подешевшало.

Також наш портал інформував, розкіш навіть на свята: бекон та буженина стали "золотими", на скільки зросли ціни в супермаркетах.

Крім того, ми писали, за рік ціни стали надхмарними: на скільки зросли витрати українців на продукти.