У Міністерстві охорони здоров'я відреагували на черговий фейк росіян. Мова йде про масштабне забруднення інфекціями води в країні.

У МОЗ не сумніваються, що українці вже знають, як правильно сприймати новини з росії, проте вирішили навести певні дані, щоб додати впевненості населенню. Про це йдеться у новому дописі відомства на офіційній фейсбук-сторінці.

"Бойові голуби, секретні лабораторії, заражена донорська кров (і таке вже було) і ось тепер – отруєна інфекціями питна вода. Не сумніваємося, що українці вже давно не сприймають цю маячню, але факти люблять цифри", - йдеться у подвіомленні МОЗ. МОЗ

Фото: facebook.com/moz.ukr
Фото: facebook.com/moz.ukr

Зокрема, у МОЗ повідомили, що за 9 місяців 2022 року було проведено майже 400 тисяч досліджень питної води централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками, що на 18,52% більше за аналогічний період минулого року. Відхилення від санітарних норм встановлено у 1,5% проти 4,3% – за аналогічний період минулого року.

"Зроблено 670 тисяч досліджень питної води за санітарно-хімічними показниками, що є на 4,6% більше за аналогічний період минулого року. Відхилення від санітарних норм встановлено у 3,3% проти 4,0% – за аналогічний період минулого року.", - йдеться у повідомленні. МОЗ

Популярні новини зараз
Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще
У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що зроблені дослідження питної води централізованого водопостачання за радіологічними показниками не виявили відхилень від санітарних норм. Тому люди можуть без ризиків користуватись централізованим водопостачанням.

Нагадаємо, українцям нагадали про борги за комуналку: як це вплине на призначення субсидії

Як повідомляв "Знай.ua", викиньте це негайно: як переконатися, що їжа безпечна для вживання, якщо холодильник довго не працював

Також "Знай.ua" писав, продукти, які допоможуть зігрітися: збережуть тепло у критичній ситуації