Багато людей любить починати ранок з філіжанки ароматної кави, але враховуючи божевільні темпи зростання цін на цей напій, скоро доведеться відмовляти собі і в цьому. Скільки коштує кави у першій половині грудня показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Станом на 9 грудня середня ціна на 120-грамове пакування кави торгової марки Nescafe Gold становить 146,08 гривні. Ще місяцем раніше цінник був нижчим – 144,68 гривні за цю ж пачку.

Кава. Фото: Youtube
Кава. Фото: Youtube

На даний момент ціни на каву коливаються в залежності від торгової мережі, в якій продається. Так, Novus пропонує продукт за найнижчою ціною – 125 гривень, а Metro та Megamarket виставили вищі цінники – 155,41 та 165,00 гривні відповідно.

Ціни на каву. Фото: скрін Мінфін
Ціни на каву. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Варто зазначити, що ціни на каву почали зростати з березня цього року. Ще в лютому до початку повномасштабної війни ця кава в середньому коштує близько 109 гривень. Тобто за 9 місяців подорожчання становило близько 38 гривень. Враховуючи те, що зростання цін на інші товари не менш активне, то витрати українців на продукти сильно зросли і багато в чому доводиться відмовляти, щоб заощадити.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, супермаркети потішили грудневим оновленням цін на гриби, огірки та помідори: що і на скільки подешевшало.

Також наш портал інформував, м'ясо, яйця, молоко та олію: українцям показали оновлені ціни на популярні продукти.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, гречка, цукор, хліб та соняшникова олія: АТБ та Metro показали ціни на популярні продукти в середині листопада.