Стало відомо, що в Україні запровадили новий вид доплат для пенсіонерів, яким ще не виповнилося 70 років. В уряді пообіцяли, що грошей вистачить усім.

Про це пише соціальна інформаційна платформа.

Справа в тому, що починаючи з 1 жовтня в уряді ухвалили рішення про підвищення кількох пенсійних стандартів для пенсіонерів віком від 70 років. 1 грудня черга дійшла до кількох молодших пенсіонерів.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Справа в тому, що для осіб, які не досягли 70 років, але при цьому мають повний трудовий стаж, розмір пенсії тепер має бути не меншим, ніж 2500 гривень.

Популярні новини зараз
Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального Як отримати від 2 до 3 тисяч гривень допомоги? Українцям сказали, хто у списку, перевірте і ви Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою
Показати ще

Під повним стажем мають на увазі наявність тридцяти років у жінок, і навіть 35 років чоловікам. З березня цього року пенсії таких українців мали лише 2300 гривень, а тепер підвищено ще на 200 гривень.

Гроші, фото Уніан
Гроші, фото Уніан

При цьому, якщо у жінок та чоловіків стажу набагато менше, ніж 30 та 35 років, тоді українцям все одно додадуть гроші до виплат. Їх враховуватимуть пропорційно із наявного стажу у 2500 гривень.

До речі, оновлення торкнулося тільки пенсіонерів, які не працюють.

Це було крайнє підвищення пенсійних виплат цього року, і наступне очікується найімовірніше ближче до березня місяця.

Примітно, що незважаючи на війну, виплати здійснюються вчасно. В уряді виділили достатню кількість коштів на цю сферу з бюджету.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що пенсійний фонд отримав 12,6 млрд грн додаткового фінансування: чи радіти пенсіонерам

Раніше повідомлялося, що частина аптек та ветклінік у Києві працюватимуть під час блекауту: перелік адрес

Також, АЗС різко підняли ціни на бензин, дизель та автогаз: повний бак обійдеться в цілий стан