Господині люблять вирощувати вдома квіти, зокрема фіалки (сенполії). Вони дуже гарні, мають насичений колір. Однак не всі знають, що ця квітка приносить самотність.

Здавалося б, що може статися поганого, якщо вдома мати фіалку? Але варто попередити, що вона впливає на особисте життя і тримати її в будинку – погана прикмета.

Вирощування квітів, фото з вільних джерел
Вирощування квітів, фото з вільних джерел

Причина, чому не варто вирощувати фіалки вдома

За повір'ями, фіалки приносять самотність. Їх не варто вирощувати жінкам, які бажають знайти свою другу половинку. Вони можуть відлякати обранця та призвести до сварок.

Крім цього, фіалки нібито навіть можуть допомогти ворогам навести на вас псування. Саме тому не можна брати сенполії у незнайомців, особливо жінок. Віддаючи вам фіалку, недоброзичниця може передати разом з нею "обітницю безшлюбності".

Однак не поспішайте викидати квітку, якщо вона вже є у вашому будинку. Їх просто необхідно успішно розмістити. Не варто залишати квіти у спальні, там вони можуть негативно вплинути на особисте життя. Краще вирощуйте фіалки на кухні чи в залі.

Квіти на підвіконні, фото з вільних джерел
Квіти на підвіконні, фото з вільних джерел

Як фіалки все ж таки можуть позитивно вплинути

Фіалки в будинку, за фен-шуй, приносять багатство та борються із сварками. Поставте сенполію на світле вікно в кухні, і ви помітите, що будинок наповниться затишком, а ваші домочадці стануть усміхненішими.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови
Показати ще

Нагадаємо, приваблюють проблеми, злидні і сварки в сім'ї: які 7 рослин слід негайно викинути за двері

Раніше ми писали, викиньте це негайно: як переконатися, що їжа безпечна для вживання, якщо холодильник довго не працював