Продукти в Україні дорожчають, проте деякі позиції восени зупинили ріст, а також знизилися у ціні.

На думку експертів, у грудні ціни на продукти знову почнуть зростати, але на деякі товари чекає неминуче зниження ціни. На порталі Мінфін публікують оновлені дані на борошно, макарони та хліб.

Магазин, скріншот: YouTube
Магазин, скріншот: YouTube

Хліб у листопаді помітно подорожчав, а борошно стало дешевшим. Пшеничний хліб 650 г минулого місяця в середньому коштував 31,32 грн. Ціна буханця 600 г нарізаного хліба у жовтні становила 31,69 грн, а зараз збільшилася до 33,39 грн.

Ціни на борошно. Фото: Мінфін
Ціни на борошно. Фото: Мінфін

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Цілком ймовірне і зниження ціни на борошно. Великого обвалу цін не буде. Але і крупи, і пшеничне борошно можуть подешевіти на 5%.

Водночас ціна на решту продуктів рвоне вгору. Адже через використання альтернативних джерел електроенергії вартість їхнього виробництва і зберігання зросте подекуди в 5 разів.

Житній хліб Бородинський у середньому коштує 27,15 грн за буханець 300 г. Місяць тому він коштував 26,31 грн. Нині найдоступніший продукт у торговельній мережі Варус – по 26 грн.

Батон Київський нарізний 500 г у жовтні реалізували по 25,43 грн, а зараз він коштує 25,40 грн. Мінімальна ціна товару – у супермаркетах Новус – по 23,69 грн.

Макарони за місяць подорожчали, з 28,73 грн до 29,70 грн.

Скриншот цін на продукти. Фото: Мінфін
Скриншот цін на продукти. Фото: Мінфін

Нагадаємо, ми писали, що знижки більше не допоможуть: українцям показали нові ціни на яйця, олію, молоко та м'ясо.

Як повідомляв "Знай.ua" банани та мандарини змінилися в ціні: сезонний фрукт порадує українців вартістю.

Також "Знай.ua" інформував, українцям показали оновлені ціни на овочі та фрукти: багато що подорожчало, але є і здешевлення.