Про це він розповів на своєму каналі.

«А які функції взагалі нам потрібні зараз під час війни? Тобто, якщо ми критично подивимося, то ми зрозуміємо, що чотири функції. Це міністерство оборони, яке забезпечує армію, найголовніше у нас, виходить, міністерство», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, також зараз дуже важливу функцію виконує Міністерство закордонних справ, адже воно має постійно бути в контакті зі світовими лідерами та налаштовувати світ проти війни, проти росії, закликати країни підтримувати санкції та обмежувати допомогу рф.

«Третє – це Мін'юст, який має тримати цю правову планку, потрібне це законодавче поле в країні. І останнє – це Міністерство фінансів. Ось ці чотири міністерства, які можуть здійснювати функціонування нашого державного апарату», – заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Молоко та овочі можуть піднятися в ціні: вимкнення світла створюють серйозні проблеми Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Катерина Котенкова повідомила, що податки в Україні стануть такими, як у Євросоюзі.

Також Знай.ua повідомляв, що підприємець Павло Себастіанович розповів, що таке політична воля.