Війна для багатьох стала випробовування не лише психологічним, але й фінансовим.

В Україні почали менше витрачати на розваги, послуги у сферах краси, косметику та алкоголь. Про це в ефірі 1+1 розповіла голова Ради незалежної асоціації банків України Олена Коробкова.

Експерт. Фото: Youtube
Експерт. Фото: Youtube

За словами експерта, від початку широкомасштабної війни, українці економлять на іграшках, купівлі одягу, харчах (обирають дешевші) та на комунальних платежах.

Якщо порівнювати з травнем-серпнем, добробут українців почав поліпшуватися. Та водночас спостерігається негативна тенденція — багато людей втратили роботу, якщо порівнювати із січнем 2022 року — із 81% до 66%, - каже Коробкова.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Базар. Фото: Youtube
Базар. Фото: Youtube

Дослідження експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua свідчить, що кожному третьому громадянину України щомісяця не вистачає грошей до зарплати, а кожен четвертий витрачає на харчові продукти до 60% свого бюджету.

Така "раптова бідність" зумовлена втратою роботи, скороченням зарплат, інфляцією та девальвацією.

Багато зовнішніх переселенців не панують повертатися до України, що на жаль має тенденцію до зростання.

Нагадаємо, ми писали, що українці у 2022 році менше їдять сир, як це відображається на цінах: Європа "облизується".

Як повідомляв "Знай.ua" українці перед морозами втрачають субсидії: хто і чому у важкий час залишиться без допомоги.

Також "Знай.ua" інформував, про котлети по-київськи можна не мріяти: в Україні слідом за яйцями різко підскочила ціна на курятину.