Відомості про те, що відділення «Укрпошти» в Україні продовжуватимуть працювати навіть без електропостачання. Компанія намагається зробити все для того, щоби на життя громадян ці проблеми ніяк не позначилися.

Як відомо, до початку масової цифровізації компанія «Укрпошта» тривалий час працювала на «папірцях», як це називається. Це було відносно недавно, тож усі алгоритми ще збереглися.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

Тепер, коли ситуація виявилася складною через постійні віялові відключення, в компанії вирішили повернутися до їх використання.

Прес-служба компанії зазначає, що всі поштові відділення працюватимуть навіть після того, як електропостачання відключиться, однак кількість доступних клієнтам послуг буде дуже обмежена, і це не дивно. Цифровізація зайшла у наше життя надто глибоко.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

У періоди віялових відключень поштові відділення надаватимуть відвідувачам такі послуги:

  • Видача пенсій та інших виплат;
  • Оформлення всіх видів поштових відправлень;
  • Видача посилок;
  • Оформлення передплат на друковані видання;
  • Продаж товарів;
  • Прийом оплати послуг ЖКГ;
  • Здійснення грошових переказів.

Керівник компанії Ігор Смілянський зазначив, що компанія має багаторічний досвід роботи без систем автоматизації, що в даний час є перевагою і сильною стороною.

Посилка, фото: Telegram
Посилка, фото: Telegram

Нагадаємо, що пенсіонерам доплатять майже 600 гривень, але потішать не всіх: на яйця має вистачити

Раніше повідомлялося, що зміниться для українців з 1 листопада: податки, тарифи та паспортні послуги

Також, зима близько: українцям нагадали, хто має право на субсидії та як їх оформлювати