Відомий екстрасенс, зірка "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв розповів, що найближчим часом чекає на Херсон та його мешканців. Передбаченням він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Макс Гордєєв заявив, що жителям окупованого Херсона буде дуже важко в найближчий тиждень і з кожним днем ​​буде складніше. Екстрасенс дав зрозуміти, що це явище буде тимчасовим, але коли все закінчиться, не уточнив.

Макс Гордєєв, фото: Instagram
Макс Гордєєв, фото: Instagram

"Дуже важко. Відразу кажу, що відбуваються дуже важкі ситуації з людьми. Дуже багато є аспектів, постраждало багато сімей. Цей тиждень знову буде дуже важким і чим далі, тим важче поки що буде", - розповів екстрасенс.

Популярні новини зараз
Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Макс Гордєєв додав, що складно жителям Херсона та інших окупованих територій буде зокрема через холоди, що наближаються. Втім, водночас він побачив зрушення в позитивний бік, щоправда, поки що без будь-якої конкретики.

"Позитивних аспектів уже почало відбуватися більше. Маленький просвіт у цій темряві вже є", - додав він.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро.

Також наш портал інформував, Надя Дорофєєва повернулася в спільний з Дантесом будинок, і поринула у спогади про колишнє життя: "Дякую за все, що тут було".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Ольга Сумська згадала молодість і перші поступи в столиці, притулившись до легендарної Проні.