Для всіх українців, котрі переймалися через вартість картоплі, з'явилися позитивні новини. Справа в тому, що на сьогоднішній день помічено тенденцію до зниження цифр у картопляних цінниках. Простими словами, картопля дешевшає.

Проте експерти кажуть, що подальше зниження цін на ринку не прогнозується.

Про це стало відомо завдяки повідомленню аналітиків проєкту EastFruit.

Картопля в супермаркеті, скріншот: Youtube
Картопля в супермаркеті, скріншот: Youtube

Таким чином сьогодні оптові партії картоплі з місцевих господарств пропонуються в діапазоні 3,5-6,0 грн/кг, тоді як наприкінці минулого тижня ціни на рівні 4,0-7,0 грн/кг.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Слід зазначити, що, за словами учасників ринку, подальшого зниження цін на картоплю вже не буде, оскільки вести реалізацію продукції за нижчими цінами буде економічно недоцільним.

Водночас, зниження вартості "другого хліба" експерти пов'язують передусім з погодою — сезон збирання картоплі цього року був у період дощів, через що на ринку з'явилися великі обсяги продукції, що не підлягають тривалому зберіганню.

Також одними з факторів стали досить добрий урожай і бажання фермерів "скинути" максимально можливі обсяги картоплі через загрози руйнувань та бойових дій.

Нагадаємо, головні ознаки зіпсованого м'яса, які видно неозброєним оком: тепер обдурити вас нікому не вдасться.

Раніше повідомлялося, ніколи не пийте чай у цей час: нирки попрощаються, а безсоння стане вічним супутником.

Також, волонтери вже передали на передову понад 650 бандерпечів у рамках акції "Тепло на фронт".