В Україні дорожчає все із продуктів, і риба не виняток. Однак одні види зросли в ціні, а інші - впали і стали доступнішими.

Для споживачів українські супермаркети показали оновлені цінники, а портал "Мінфін" зібрав усі дані.

Риба на прилавку, фото з вільних джерел
Риба на прилавку, фото з вільних джерел

Середні ціни виросли на свіжу рибу - як живу, так і потрошену. Наприклад, живий короп до середини жовтня подорожчав із 123,94 грн/кг до 124,90.

Від 109,90 в Ашані, до 139,90 грн/кг у Варусі.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

Піднявся в ціні й потрошений короп. У середньому він коштує із 152,72 до 157,45 грн/кг. Найвигідніший варіант - в Ашані за 145 грн/кг. А найдорожчий він у Варусі – 169,90 грн/кг.

Ціни на коропа, дані Мінфін
Ціни на коропа, дані Мінфін

А ось оселедець, навпаки, досить сильно подешевшав. За кілограм слабосоленого оселедця тепер у середньому хочуть 98,95 грн замість 120,21 грн, які він коштував наприкінці вересня.

Ціни на оселедець, дані Мінфін
Ціни на оселедець, дані Мінфін

Морожена скумбрія теж впала в ціні і досить відчутно. У середньому кілограм можна взяти за 93,26 грн., а у вересні ціна на неї була 111,37 грн. При цьому нині цінник на кілограм скумбрії морозива коливається в межах від 89,90 грн/кг (Ашан) до 119,090 грн/кг (Варус).

Ціни на скумбрію, дані Мінфін
Ціни на скумбрію, дані Мінфін

Раніше ми писали про те, що в Україні продовжує скорочуватись реальний розмір пенсій, і для цього є суттєва причина

Як повідомляв Знай.ua, дефіциту палива не буде, але ціни втримати не вийде: до чого готуватися українським водіям

Також портал Знай.ua писав, що борщ із часничком буде без сала: як високо злетіли ціни на улюблений продукт українців