Українці перед початком нового опалювального сезону, який обіцяє бути не з легких, шукають всі можливі способи для того, щоб зберегти тепло в оселі протягом зимового періоду та заощадити на опаленні.

Зокрема, слід подбати про підвищення тепловіддачі батарей опалення. Не зайвим буде утеплити стіни приміщення та балкон. Існує кілька досить простих та ефективних способів, як зробити так, щоб батареї гріли краще.

Прості способи, щоб підвищити тепловіддачу батарей опалення:

1. Помийте батареї, адже пил і бруд, що осідає на них, перешкоджає повноцінній віддачі тепла.

Батареї у квартирі, кадр з відео
Батареї у квартирі, кадр з відео

2. Циркуляція повітря. Поруч з батареями можна поставити вентилятор, який сприятиме ефективній циркуляції повітря. Таким чином тепле повітря швидше зігріватиме квартиру.

Популярні новини зараз
"Полюють" на порушників: кого незабаром позбавлять соцвиплат Українці не зможуть отримувати пенсії через "Укрпошту": Кабмін ухвалив постанову Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

3. Збільшення батареї. Збільшити площу батареї можна за допомогою металевого екрана, який має відповідати високим показникам теплопровідності.

4. Тепловідбивний екран. Його використовують для того, щоб не нагрівати марно стіну і встановлюють за батареєю. У цьому випадку підійде навіть звичайна фольга.

5. Звільніть доступ до батареї. Для покращення тепловіддачі не закривайте батареї шторами, меблями або декоративними ґратами.

6. Перевірте потужність регулятора. У випадку, якщо ваша батарея оснащена регулятором потужності, слід обов'язково його перевірити, на яку температуру він включений.

Опалення. Фото: скрін youtube
Опалення. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, як ніколи не можна зберігати гарбузи: втратите урожай і залиштеся без запасів

Як повідомляв "Знай.ua", понад 42 гривні за долар: новини про "ядерку" потягнули курс валют вгору, де межа

Також "Знай.ua" писав, чому чорнобривці потрібно закопувати на городі восени: порада на вагу золота