На Новому каналі дуже популярне шоу "Хто зверху", де чоловіки та жінки борються за першість. Ведучими цієї передачі є Сергій Притула та Леся Нікітюк.

Одним із конкурсів шоу є "Правда/брехня", де учасник розповідає про себе якусь історію, а завданням конкурента є сказати чи це правда.

Цього разу "на рингу" зійшлися Сергій Приула та Ганна Трінчер, яка зовсім нещодавно побралася з Олександром Волошиним.

Анна Трінчер, фото: Instagram
Анна Трінчер, фото: Instagram

Аня розповіла свою історію:

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту До України підбираються морози: коли й де чекати серйозного похолодання, прогноз на 30 листопада Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

"Я мила підлогу в супермаркеті" , - видала вічно ідеальна Аня, яка привертає увагу відточеною зовнішністю та ідеальним манікюром.

Правда важко повірити в те, що це тендітне 20-річне дівчисько, яке набуло популярності завдяки телесеріалу "Школа" та проекту "Голос країні" може стояти в магазині і вилизувати підлогу?

Сергій Притула припустив, що це цілком реально може бути правдою.

"Моя паралельна професія - це блогер. І ми дуже часто влаштовуємо якісь батли. У мене було завдання - пожонглювати в супермаркеті яйцями. Звичайно ж, жонглювати я не вмію, яйця опинилися на підлозі і мені довелося його мити" - підтвердила здогад Сергія Трінчер.

Анна Трінчер і Сергій Притула, скріншот з відео
Анна Трінчер і Сергій Притула, скріншот з відео

Нагадаємо, що Олександр Волошин заінтригував "вагітністю" Ганни Трінчер, віддавши їй усі гроші.

Раніше ми повідомляли, що Трінчер розповіла, як "проміняла" кар'єру на Волошина, а потім завдяки йому ж "прогреснула".

Також стало відомо, що блогер Олег Машуковський став "батею" Ганни Трінчер і заговорив про весілля.