Українські студенти можуть отримати гроші від ПриватБанку на свою картку, заздалегідь виконавши деякі умови. Про це повідомляє пресслужба фінустанови у соціальній мережі facebook.

ПриватБанк регулярно організовує акції для своїх клієнтів, торкаючись найрізноманітніших категорій - від пенсіонерів до підприємців. Так цього разу приємно порадувати вирішили студентів.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

У банку повідомили, що студенти можуть отримати на свою картку 50 гривень "на каву". Для цього необхідно виконати кілька умов: бути новим клієнтом ПриватБанку та додати свою картку для виплат стипендії до гаманця Apple Pay або Google Pay.

Приват24. Фото: скрін youtube
Приват24. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

"Купувати каву з новенькою студентською карткою – круто. Оплачувати за допомогою смартфона та картки з особливим дизайном – ще крутіше. А якщо за каву заплатить ПриватБанк? Першокурсники можуть отримати 50 гривень на картку, щоб протестувати, як зручно платити смартфоном. Для цього потрібно бути новим клієнтом ПриватБанку і до 31 жовтня додати новеньку картку для виплат стипендії в гаманець Apple Pay або Google Pay", - розповіли в банку.

Раніше портал Знай повідомляв, що українець втратив кругленьку суму через збій у ПриватБанку, допомагати ніхто не прагне: "Послали куди подалі".

Також наш портал інформував, "Ощадбанк" заблокував клієнту гроші без жодних пояснень: "Висять незрозуміло де".

Крім того, наш портал інформував, новий податок для обмінників: Данило Гетьманцев розповів, які зміни насправді принесе нововведення.