Акторка Анна Кошмал найбільше запам'яталася українським глядачам після ролі Жені Ковальової у п'ятому, шостому та сьомому сезонах телесеріалу "Свати", за яку було двічі номіновано на українську телевізійну премію "Телетріумф".

Так як у картині знімалося і багато російських акторів, які зараз підтримують путінський режим, то закономірно, що між ними і Кошмал виникла прірва.

Чи спілкувалася 27-річна акторка з кимось із російських колег? Про це дівчина розповіла уінтерв'ю Аліні Доротюк.

Анна Кошмал. Фото: скрін youtube
Анна Кошмал. Фото: скрін youtube

З колегами зі "Сватів" Анна була буквально сім'єю до початку великомасштабної війни. Це зауважила і інтерв'юер.

Популярні новини зараз
На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

"Я не намагалася з ними спілкуватися, ні. Тому що я чудово знала, хто підтримає, а хто ні. І я вважала принизливим просити проявити гідність. Якщо людина дійсно гідна - її не потрібно просити. Це звернення із закликом на тих, хто не хоче - не подіє, а ті, хто хоче вже сказали. Без прохань. Тому я просто чекала, поки люди виявлять свою гідність і людяність", - жорстоко відповіла Кошмал.

Анна зазначає, що ті, хто хотів щось сказати – зробили це до путінської заборони у росії на законодавчому рівні.

Анна Кошмал, кадр з інтерв'ю Аліні Доротюк
Анна Кошмал, кадр з інтерв'ю Аліні Доротюк

Зазначимо, що серед інших путінський режим відкрито підтримав Федір Добронравов (Іван Будько), Тетяна Кравченко (Валюха), а ось Олександр Феклістов (Сан Санич) виступив із словами підтримки України.

Нагадаємо, що зірка "Сватів" Анна Кошмал зачарувала ідеальними формами у мініатюрній сукні.

Раніше ми повідомляли, що Анна Кошмал згадала, як їй попався грубіян у 18 років і про колегу по "Сватах" Добронравова.