47-річний український сценарист, автор студії "Квартал 95" Валерій Жидков народився у Тамбові, росія (звідси і псевдонім "Тамбовський вовк").

Проте його "земляки", які прийшли з війною в Україну під командуванням путіна, зруйнували і його життя, увірвалися і до його будинку в Київській області.

Валерій Жидков, фото: Знай.ua
Валерій Жидков, фото: Знай.ua

На початку повномашстабної війни всі ми думали, що пояснимо все звичайним росіянам, розповімо про дії їх диктатора і вони допоможуть нам завершити все це, зрозуміють нас. Але насправді виявилося, що частина росіян просто боягузи, а частина підтримує путіна, адже пропаганда промила їм мозок.

Валерій Жидков поміркував на тему того, чи стане соромно жителям рф після того, як Україна переможе і вся правда про дії божевільного бункерного діда спливе назовні.

Популярні новини зараз
Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

ПДТУ після приходу росіян, Маріуполь
ПДТУ після приходу росіян, Маріуполь

"Ні, тим кому могло бути соромно - вже соромно, а в інших імунітет. Це квадратноголова аудиторія, яка швидко переключиться. Цей серіал їм показують з моменту становлення путінської ідеології. Це 2002/2003 рік, коли путін закінчував перший термін і йому сподобалося в цій ролі бути. З того моменту людей підсадили на серіал, в якому все добре, "росія процвітає, з нею рахуються на світовій арені, про допінг - усе вигадки через заздрість, Грузія на нас напала. Ми величні, ми великі." ", - каже Валерій Жидков.

Друг Володимира Зеленського впевнений, що те, що зараз відбувається в Україні, – це для них навіть не війна, а такий розвиток сюжету.

"Вони завтра можуть напасти на Японію і в серіал просто треба додати якогось нового персонажа, чергову риторику, чергових отруйних густей, розп'ятого хлопчика на Курильських островах. З'явиться експерт з російсько-японської війни і це буде продовженням", - показує обличчя росіян Валерій Жидков.

Нагадаємо, що Валерій Жидков з "Квартал 95" розповів, як окупанти Росії обнесли його будинок у Макарові.

Раніше ми повідомляли, що Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги.