Український актор театру, кіно та телебачення у воєнні часи переживає ще й особисту драму розлучення з дружиною дизайнеркою Тіною Антоненко. Тарас не приховує, що й досі кохає колишню

Тарас Цимбалюк, фото: Instagram
Тарас Цимбалюк, фото: Instagram

Про це він розповів ведучому в програмі "ЖВЛ".

Варто зазначити, що актор ц досі каже про свою колишню дружину з ніжністю "моя Тіночка". Проте, він зауважив, що е хоче казати зайвого, аби не давати підґрунтя для пліток, проте в де чому зізнався ведучому.

"Узагалі не хочу коментувати, з величезної поваги і любові до своєї Тіночки. Не хочу просто зайвий раз тішити цих всіх диванних критиків, щоби вони пораділи. Дивні якісь відчуття, чесно кажучи, я не знаю, що з цього приводу сказати. Це все неприємно, це все важко. Просто повинен пройти час. Ніяких ключів для цього немає, щоби "по щєлчку" це все вивітрилося", - сказав Тарас.

Популярні новини зараз
Росіяни можуть завдати масованого удару іранськими дронами Shahed-136, у небезпеці навіть столиця Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Варто зазначити, що про нове кохання Цимбалюк навіть і не думки не має. Актор не приховує, що й досі кохає колишню, зокрема він сказав:

"Чесно скажу, що просто, мабуть, нам потрібен якийсь час, щоби ми одне одного взагалі не бачили."

Проте Тарас так і не сказав, чи сподівається він на те, що згодом стосунки з Тіною можуть відновитися.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зірка "Кріпосної" Наталія Денисенко "прикрилася" службою чоловіка Фединчика у ЗСУ, щоб відпочити за кордоном: "Висновок один..."

Також ми писали, Антоніна Хижняк зі "Спіймати Кайдаша" закликала не робити з українців баранів та викрила телеканал СТБ на співпраці з російською актрисою.

Крім того, ми повідомляли, зірка серіалу "Кріпосна" Анна Сагайдачна видерлася на пілон і похвалилася прихованими талантами.