Українська співачка, заслужена артистка України, яка у 2018 році повідомила, що йде зі сцени, 35-річна Анастасія Приходько часто ділиться з шанувальниками будь-якими новинами, але тепер на сторінках соціальної мережі Facebook.

Зовсім недавно вона висловлювала образу, пов'язану з новим трендом, який з'явився після фотосесії Першої Леді Олени Зеленської.

Анастасія Приходько, фото: Facebook
Анастасія Приходько, фото: Facebook

Їй не сподобалося те, що коли вона так фотографувалася – її називали "пацанкою", а зараз подібні пози демонструють "силу" жінки. Але зараз не про це. 7 серпня 2022 на Youtube з'явилася нова композиція Анастасії Приходько.

[quote author=""]"Нарешті ... Було дуже багато перешкод для запуску цієї пісні, але ми всі побороли, і тепер вона офіційно на моєму каналі!", - пише вона в новій публікації.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Для обкладинки їй довелося роздягнутися і показати гордого птаха на плечі.

"Сильний голос, Анастасія, ви супер", "Потужно", "Супер!" , - пишуть користувачі у коментарях.

Нагадаємо, Слава Дьомін підмовляє Світлану Лободу на інтерв'ю, а Настя Приходько підливає олії у вогонь: "Гріх не згадати"

Як повідомляв "Знай.uа", Анастасія Приходько образилася, що українці полюбили "сильну" Зеленську: "Ти що пацан?"

Знай.ua писав, Анастасія Приходько наїхала на Шольца, що перескочив від України до Тайваню: "Через скільки років прийде допомога?"