Відчутне зниження ціни на кіло м'ясної продукції відбулося від початку серпня, попри значні інфляційні процеси, знецінення гривні та коливання курсів.

Ціни у супермаркетах України порівняли на ресурсі Мінфін, останнє оновлення відбулося 7 серпня. Наприклад, курячі стегна у серпні у порівнянні з липнем подешевшали з 97,56 грн за кг до 83,45 грн за кг. За телятину у деяких супермаркетах просять 177 грн, в інших 299 грн, тож, середня ціна на яловичий гуляш коливається у межах 221 грн за кілограм, у липні середня ціна була 233 грн за кг.

М'ясні вироби. Фото: скриншот Youtube
М'ясні вироби. Фото: скриншот Youtube

За кіло сирокопченої ковбаси у липні просили 555 грн, у серпні ціна знизилася до 539 грн за кг. Варена "Лікарська" від компанії "Глобино" натомість виросла в ціні, хоч і не на багато зі 107 грн за кіло до 112 грн за кіло.

Свинина не змінилася в ціні, а в деяких супермаркетах навіть відчутне невелике здорожчання.

Популярні новини зараз
Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще

Свинина на базарі. Фото: скриншот Youtube
Свинина на базарі. Фото: скриншот Youtube

А от м'ясні делікатеси, такі як буженина та бекон знизились на 7,9 % у порівнянні з липневими цінами. Бекон можна в середньому придбати за 200 грн за кілограм, а буженину фірми "Ятрань" за 394,2 грн.

У середньому, ціни на м'ясні продукти зменшились на -0,27%, у порівнянні з минулим місяцем.

Нагадаємо, ми писали, що на українців чекає важка осінь: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові.

Як повідомляв "Знай.ua" який сезонний фрукт став найдоступнішим в Україні: актуальні ціни у продавців.

Також "Знай.ua" інформував, що супермаркети оновили ціни на курятину і свинину: скільки коштуватиме м'ясо на початку серпня.