У травні Світлана Грамм разом із ще 120 художниками із 5 держав Європи взяла участь у Міжнародній пересувній колективній виставці «Повертайся живим!», яка відбулася на території Національного заповідника «Софія Київська».

«Чотири її невеличкі за розмірами роботи, на яких зображені древні мотанки — обереги нашого народу, викликали великий інтерес у поціновувачів сучасного образотворчого мистецтва, — розповів артменеджер та співзасновник артпроєкту „Повертайся живим!“ Сергій Комісаров. — На цій виставці окрім мотанок, представлені також Музи. Всього їх дев’ять. Безмежно глибокі, яскраві, із потаємними сенсами… І кожна із цих Муз трошечки схожа на саму художницю та її чарівних доньок».

На відкритті виставки художниця розповіла про свої роботи очільнику Святошинського району Сергію Павловському та присутнім.

«Тепер всі хто будуть очікувати в ЦНАПі на отримання документів або потрібної послуги — зможуть насолодитися переглядом картин на різноманітну українську тематику», — зазначають у Святошинській РДА.

ЦНАП Святошинського району розташований за адресою: проспект Перемоги, 97.

Популярні новини зараз
Злочинець розстріляв переповнену лікарню, влаштувавши кривавий хаос: "Насильство у цьому місті задушує!" Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще