Національний банк України посилив вимоги до небанківських установ, які опікуються обміном валюти. То ж відтепер обмінники будуть зобов'язані посилити заходи безпеки.

Деталі стосовно нововведень повідомила пресслужба регулятора. Зазначається, що нові вимоги стосуватимуться організації заходів щодо охорони приміщень. Ці правила прийняли 29 липня, а чинності вони набудуть 1 листопада.

У цьому випадку мова йде про небанківські фінансові установи та операторів поштового зв'язку, які мають ліцензію на здійснення валютних операцій.

Обмін валют, фото знай.uа
Обмін валют, фото знай.uа

Після набуття чинності нових правил, зазначені заклади будуть зобов'язані:

  • забезпечити наявність у приміщенні систем відеоспостереження;
  • забезпечити технічну та фізичну охорону, залежно від обсягів готівки у закладі;
  • оснастити місця касирів або касовими апаратами, або конструктивними елементами огороджувальних конструкцій, залежно кількості готівки;
  • зберігати цінності у сховищі чи сейфі.

Необхідність введення відповідних заходів в Нацбанку аргументують необхідністю підвищити рівень безпеки валютних установ та їхніх працівників на час воєнного стану.

Популярні новини зараз
Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" До України підбираються морози: коли й де чекати серйозного похолодання, прогноз на 30 листопада 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Обмін валют, фото знай.uа
Обмін валют, фото знай.uа

Нагадаємо, українцям доплатять за понаднормовий стаж: на яку пенсію розраховувати

Як повідомляв "Знай.ua", заборона видачі повісток на блокпостах, АЗС та на вулиці: Володимир Зеленський сказав своє слово

Також "Знай.ua" писав, російський дипломат у США осоромився боєм з соняхами: "Дратує кожен символ"