24 лютого 2022 року росія на чолі з путіним оголосила війну Україні. З того часу армія рф нещадно знищує мирних українців, їхні будинки, не гребує гвалтувати дітей і їздити танками по тілах українців.

З того ж часу українські школярі були переведені на дистанційне навчання. Ця система не нова для нашої країни, так як ще пандемія коронавірусу відправила школярів з парт за домашні столи і комп'ютери.

У міру вигнання росіян з деяких територій України школярі наприклад західних областей поверталася за парти. Але кожен батько та мати зі столиці задавався питанням, чи підуть маленькі кияни в школу в 2022 році? Відповідь на це питання вони вже отримали.

Школярі. Фото: Youtube
Школярі. Фото: Youtube

Мета дистанційного навчання під час війни – не тільки засвоєння нових знань, але психологічна підтримка, спілкування. Воно повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом і хвилюваннями – без негативних оцінок і домашніх завдань.

Популярні новини зараз
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

Саме тому в Києві до кінця навчального року школярі навчатимуться дистанційно.

"Вчитель і однокласники – це люди, з якими дитина емоційно пов'язана, адже в мирний час проводить багато часу з ними. Перебуваючи на зв'язку в непростий час, діти відчувають підтримку один одного і разом з тим продовжують навчання", - розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Акцент під час навчання буде зроблений не тільки на вивченні нового матеріалу, а й на повторення.

За рішенням Міністерства освіти і науки України складання державної підсумкової атестації в цьому році скасовано.

Нагадаємо, що Віталій Кличко хоче скасувати безкоштовний проїзд у Києві: українці покатаються ще тиждень.

Раніше ми повідомляли, що "Укрзалізниця" анонсувала запуск нових поїздів: названо напрямки.

Також стало відомо, що в "Ощадбанку" зробили важливу заяву щодо роботи відділень і банкоматів.