Начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагинський звернувся до мера столиці Віталія Кличка з пропозицією перейменувати кілька станцій столичної підземки.

Про це Віктор Брагінський написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Звернувся до міського голови з ініціативою перейменування 5 станцій підземки. Наші люди укриваються на "Дружби народів", поки ця так звана "дружба народів" вбиває їх земляків, сусідів, родичів та нищить нашу країну. Такого не може бути. "Площа Льва Толстого", "Берестейська", "Мінська", "Героїв Дніпра" – туди ж! Переконаний, що профільна комісія з питань найменувань спільно з громадськістю обере достойні назви та увіковічнить наших героїв! Рухаємося до перемоги разом!", – повідомив Віктор Брагінський.

Раніше вже від українців лунали пропозиції щодо перейменування кількох станцій столичного метро, а тепер вже вони звучать на офіційному рівні.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще