Нещодавно київський міський голова Віталій Кличко повідомив про рішення дозволити продаж алкоголю у столиці. Це визвало доволі неоднозначну реакцію серед містян.

Якщо одні висловилися на підтримку таких заходів, адже хто хотів випити, все одно знаходив, де взяти. Але більшість висловилася негативно проти цього рішення.

Одним з перших розкритикував дозвіл на продаж алкоголю шоумен Ігор Кондратюк.

"Кличко! Заборони продаж алкоголю в Києві на час війни!!! Це дурня, абсурд і навіть злочин!!!", – написав шоумен на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Популярні новини зараз
Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть
Показати ще

Також у першому коментарі Ігор Кондратюк додав, що вже бачив перші наслідки такого рішення.

"Я на свої очі бачив ситуацію: тероборона в Києві геть різна! Є такі пости тероборони, що я впевнений: після відкриття продажу алкоголю хлопці на постах стояли сині! Якщо стояли... Зі зброєю в руках і "білкою" в голові!", – пише Ігор Кондратюк.

Пізніше вже з'явилися відеоролики, де бійці демонстрували, чим їм разом з лікарями доводиться займатися, замість реальної допомоги тим, хто цього потребує – вгамовувати тих, хто встиг насолодитися дозволом на продаж алкоголю.