Нещодавно київський міський голова Віталій Кличко повідомив про рішення дозволити продаж алкоголю у столиці. Це визвало доволі неоднозначну реакцію серед містян.

Якщо одні висловилися на підтримку таких заходів, адже хто хотів випити, все одно знаходив, де взяти. Але більшість висловилася негативно проти цього рішення.

Одним з перших розкритикував дозвіл на продаж алкоголю шоумен Ігор Кондратюк.

"Кличко! Заборони продаж алкоголю в Києві на час війни!!! Це дурня, абсурд і навіть злочин!!!", – написав шоумен на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Популярні новини зараз
Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Також у першому коментарі Ігор Кондратюк додав, що вже бачив перші наслідки такого рішення.

"Я на свої очі бачив ситуацію: тероборона в Києві геть різна! Є такі пости тероборони, що я впевнений: після відкриття продажу алкоголю хлопці на постах стояли сині! Якщо стояли... Зі зброєю в руках і "білкою" в голові!", – пише Ігор Кондратюк.

Пізніше вже з'явилися відеоролики, де бійці демонстрували, чим їм разом з лікарями доводиться займатися, замість реальної допомоги тим, хто цього потребує – вгамовувати тих, хто встиг насолодитися дозволом на продаж алкоголю.