У Святошинському районі Києва відсутнє електропостачання: дві лінії відключено через обстріли окупантів у передмісті.

Про це повідомляють в КМДА.

У Святошинському районі відсутнє електропостачання через відключення двох ліній внаслідок бойових дій у передмісті – у напрямках Гостомеля та Ірпеня. Наразі відключені дві лінії 110 кВ.

ремонт електромереж
ремонт електромереж

Аварійні служби одразу почнуть огляд та оцінку пошкодження після завершення активних бойових дій. Наразі робота фахівців неможлива, бо окупанти продовжують обстріли.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять допомогу: хто отримає десятикратну пенсію Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати У травні українці отримають третю платіжку за газ На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

На ліквідацію пошкоджень, за інформацією Київських електромереж, потрібно кілька годин. У зоні знеструмлення заклади охорони здоров’я перейшли на резервне живлення.

На правому березі протягом дня можливий понижений тиск води.

Відключення ліній призвело до знеструмлення трьох насосних станцій у столиці. ПрАТ "АК "Київводоканал" вживає заходів для стабілізації тиску. Місто продовжує надавати послугу водопостачання.

Водопостачання, фото: kypur.net
Водопостачання, фото: kypur.net

Нагадаємо, в Україні вирішили не вручати повістки на блокпостах: закони не дозволяють.

Раніше ми повідомляли, що воїни ЗСУ зізналися, що влаштували окупантам повторюване "пекло" в Сумській області.