За весь 2021 рік у Києві було зрубано більше каштанів, ніж посаджено. З відповідним запитом до Київблагоустрою звернулися журналісти видання «УНН».

Їм повідомили, що протягом минулого року в столиці України висадили 164 дерева породи каштан, і спиляли 334 сухостійних, буреломних і аварійних каштана.

Крім того, зазначається, що на балансових територіях комунальних підприємств з утримання зелених насаджень районів міста Києва на обліку перебувають близько 25 тисяч дерев каштана.

Відзначимо, що тенденція до зменшення каштанових насаджень в столиці намітилася ще в 2019 році – тоді на 312 спиляних дерева довелося тільки 202 посаджених.

Зацвіли каштани, фото Олександра Сладкова
Зацвіли каштани, фото Олександра Сладкова

Популярні новини зараз
Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин
Показати ще

Деякі проблеми з каштанами спостерігають у Києві вже не перший рік. Дерева стрімко жовтіють і висихають ще до середини літа, а на осінь стоять абсолютно сухі. За словами екологів, причин для поганого самопочуття дерев існує відразу кілька.

По-перше, це поширений паразит - мінуюча моль, яка харчується клітинним соком дерев і поїдає листя. Деревам потрібні щеплення, проте вони коштують дуже дорого.

По-друге, виснаження міського грунту, в якому не вистачає необхідних мінералів.

Каштани, фото: скріншот з відео
Каштани, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, раніше площа Ринок у Львові перетворилася на київський Хрещатик: скрізь рожеві каштани.

Як повідомляє портал Знай" найстаріший "львів'янин" відсвяткував 150-річчя - " живий пам'ятник!"

Також "Знай" писав, що на Закарпатті "вибухнув" японець, очевидці не вірять очам:"це вперше".