Про це написав на своїй сторінці в Facebook депутат Київради VIII скликання Костянтин Яловий.

«Вітаю киян з ЕКОЛОГІЧНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!!! Я вітаю усіх мешканців столиці, кому не байдуже, в яких екологічних умовах ми живемо зараз, та в якому місті будуть жити наші діти», - сказав Яловий.

Він зазначив, що цього разу документ виносили на голосування втретє і подякував усім депутатам, хто підтримав цей документ.

Костянтин Яловий, висловив надію, що усі матеріали та напрацювання, закладені в Екологічній стратегії Києва, будуть враховані та використані у подальших рішеннях Київської ради щодо екології. Він пообіцяв, що буде слідкувати за цим та контролювати виконання пунктів документу.

«Дякую людям, які об'єдналися навколо проекту Екостратегії Києва і зробили його можливим. Дякую усім громадським активістам, екологам, освітянам, журналістам та десяткам інших, хто працював над створенням Екостратегії у робочих групах, приходив на наші зустрічі, ділився своїми думками та ідеями щодо екологічного майбутнього столиці. Ваша робота має велике значення для розвитку Києва», - наголосив Костянтин Яловий.

Популярні новини зараз
Пропагандисти тепер застерігають Україну від вторгнення до РФ Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще