Лідер фракції «Голос» у Київраді, депутат Григорій Маленко в інтерв’ю виданню Kyiv.Press розповів, які напрямки необхідно розвивати, аби вирішити проблему забруднення повітря у столиці.

«Найбільший забруднювач повітря в Києві — автотранспорт. Це аксіома», - вважає Маленко.

За словами депутата, щоб вирішити цю проблему, потрібно дві речі. По-перше, розвивати систему екологічного громадського транспорту. По друге, зазначає Маленко – це зберігати та розвивати зелені зони, створювати нові.

На його думку, помилкові припущення про те, що в Києві можна збудувати безліч доріг, естакад та мостів і це може вирішити проблему, адже пропозиція породжує попит.

Маленко переконаний, що потрібно займатися розвитком метро, трамвайної мережі та автобусної, за умови використання екологічних типів палива. Щодо зелених зон депутат зазначив, що це окрема і дуже важлива історія.

Популярні новини зараз
Онука Софії Ротару Соня Євдокименко показала свого немолодого нареченого: "Робить моє життя неймовірним" Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

«Збереження зелених зон мало б стати одним з основних напрямків у стратегії розвитку Києва», - переконаний депутат.

Як повідомляв Знай.ua, Мерило заявила про розвиток стартапів в Україні, що потрібно екосистему створювати.

Також раніше Лепявко розповідав, що всі райони мають бути покриті трамваями, велодоріжками, якісними дорогами.