Кияни змушені щодня годинами стояти в заторах на Південному мосту через те, що цей об'єкт-справжня "золота жила" для заступника голови КМДА Олександра Густєлєва.

Про це пише Політека.

Журналісти повідомляють, що деформаційними швами моста і лагодженням дорожнього полотна займається його компанія, саме тому щорічно Сан Санич закриває міст на ремонт.

Так і останній тендер на 148,5 млн гривень на капремонт деформаційних швів виграв "Укртрансмост" Густєлєва. Не обійшлося без скандалів. У квітні Держаудитслужба за результатами моніторингу закупівлі зажадала у замовника пояснень, на підставі яких документів обґрунтовуються розмір витрат на ремонт Південного моста.

Зрозуміло, в "Київавтодорі" запевнили, що все здійснюється на підставі розпорядження КМДА. Неначе хтось сумнівається, що без відома Густєлєва в столиці виділяються такі суми.

Популярні новини зараз

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Зима скасовується, але розслаблятися не варто: в Україні потеплішає до +18, скільки ще триватиме друге літо

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Поки ж аудитори рахують збитки бюджету, а Густєлєв – прибуток своєї контори, жителям Києва доводиться годинами простоювати в заторах на Південному мосту – там "Укртрансмост" знову перекладає асфальт.