Кияни вже кілька днів поспіль спостерігають за цвітінням Дніпра. Вода вже забарвилася у зелений колір, а річка стала більш схожою на болото. Через таке рясне цвітіння страждає риба.

Про це повідомляють "Новини Країни+ ".
Так, стало відомо, що останні кілька днів вода в Дніпрі стала значно зеленішою. Експерти повідомляють, що з настанням холодів цвітіння спаде, але з часом купатися там буде неможливо.

Фото:  "Новини Країни+ "
Фото: "Новини Країни+ "

Варто зазначити, що ситуація з цвітінням Дніпра погіршується з кожним роком. Це пов'язано з великою кількістю фосфатів у воді, а вони своєю чергою провокують рясне цвітіння синьо-зелених водоростей. В результаті у воді не вистачає кисню, поширюються інфекції і гине риба.

Фото:  "Новини Країни+ "
Фото: "Новини Країни+ "

Зараз вода у Дніпрі забарвилася в яскраво зелений колір, тому місцевих жителів просять утриматися від купання у річці.

Нагадавши, що Франківське озеро перетворилося на кладовище - страшно підійти: плаває черевом догори. Комунальники змушені виловлювати мертву рибу

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще