Дружина відомого українського телеведучого Анатолія Анатоліча, Юла розповіла про своє повернення в робочий графік після пологів. Вони з чоловіком стали батьками втретє всього три тижні тому.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де регулярно ділиться з шанувальниками подіями, які відбуваються у неї в житті. Найчастіше розповідає або про роботу, або ж про свою сім'ю, яка не так давно стала ще більше.

Всього за нею стежить вже більше 45 тисяч користувачів, яких регулярно дівчина радує новим контентом.

Цього разу вона поділилася милим роликом під музику, на фоні білої стіни. По всій видимості це була фотостудія, і можливо, зовсім скоро вона порадує новими кадрами.

Популярні новини зараз
Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Однак, пост не зовсім про це. Юла розповіла, що вже намагається повернутися в робочий графік, хоча після пологів пройшло не так багато часу.

"Я не та людина, яка надовго йде в декрет. Відновилася - і в бій. Багато планів. Багато мрій. Багато цікавого попереду. Діти дають нам сили. У мене потрійна мотивація ❤ ️ " - розповідає дівчина.

Не можна не відзначити, що це перший їхній син, до цього було дві дівчинки. Хлопчик народився 20 липня з вагою 4060 кг, і зростом 55 сантиметрів. Назвали вони його Ніл, і у вівторок, 10 серпня йому виповнилося рівно три тижні. Рівно стільки часу знадобилося дружині Анатолія Анатоліча, щоб частково відновитися, і знову приступити до робочих справ.

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч" облисів "після вакцинації: "всім раджу"