Присвоєння кадастрового номера найголовніша складова приватизації чи оформлення прав власності на земельну ділянку. Кадастровий номер являє собою індивідуальну послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці.
У Мін'юсті зазначили, що без кадастрового номера земельної ділянки ви не можете продати її. До того, якщо ви не отримали право власності на земельну ділянку до 1 січня 2025 року і не отримали кадастровий номер, то у такому разі вважається, що громадянин відмовився від одержання земельної ділянки. Тому на підставі державного акту про право власності на землю кадастровий номер є необхідною умовою для реєстрації права власності на земельну ділянку.

земельний кадастр
земельний кадастр

Як отримати кадастровий номер?

Для присвоєння кадастрового номера необхідно звернутися в Держгеокадастр і передати на розгляд пакет документів:
- заяву (у паперовій або електронній формі) про державну реєстрацію земельної ділянки встановленої форми;
- оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки;
- документація із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки у формі електронного документа.
Державний кадастровий реєстратор протягом 14 днів з дня реєстрації заяви здійснює державну реєстрацію земельної ділянки або надає заявнику мотивовану відмову. На підтвердження державної реєстрації земельної ділянки заявнику безоплатно видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Нагадаємо, раніше від 2000 До 3854 гривень: у Мінсоцполітики анонсували підвищення пенсій на 45% для окремих категорій

Як повідомляє портал Знай.ua понад 400 тисяч українців отримають надбавку до пенсій: кому і наскільки пощастило

Також Знай.ua писав, що у Мінсоцполітики вирішили долю дітей з інвалідністю: отримають шанс на повноцінне життя

Популярні новини зараз
Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Фото 18-річної Насті Каменських без одягу побачили всі, колишня Позитива і тут в ударі: "Бублик, ще попереду" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще