Кілька днів тому, у Києві, менеджер фірми Columb Trade безпідставно відмовила дівчині, яка намагалася влаштуватися до них на роботу. Мотивувала тим, що остання розмовляє чистою, українською мовою.

Про цю неприємну подію стало відомо завдяки блогеру із ніком Zamist Krovi, яка розповіла про подію а своєму ютуб-каналі .

Як виявился, усе сталося із її бизькою знайомою, тому просто залишити цей ганебний вчинок із боку відомої компанії вона не змогла. До того ж, та, якій безпідставно відмовили – має чималий досвід у роботі із клієнтами, окрім цього вона дипломований магістр та психолог, яка має диплом КНУ ім. Т.Шевченка.

У відео, яке оприлюднила блогер , чітко чути розмову, яка відбулася між роботодавцем та дівчиною, якій відмовили. Під час спілкування, дівчина запитує про причину відмови - можливо , мова якою вона спілкується, не відповідає корпоративним вимогам фірми?

Популярні новини зараз

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

У відповідь вона чує: «Это даже не отказ. Вам будет некомфортно в среде. У нас так, корпоративная культура. Мы все на русском общаемся.»

Після цього вона додала, що власник фірми – білоруської національності і також не спілкується українською.

У кінці оприлюдненого відео, блогер піднімає тему «русского мира»: "Киев. 7-й год войны с Россией. Притеснения украиноязычных. Пренебрежения к украинскому языку от компании Columb Trade", – каже вона у відео.

Що ж можливо це так і є. По іншому неможливо пояснити, чому на сьомому році війни, в Україні продовжуюються утиски державної мови.

Нагадаємо, Переклад на українську зовсім не випадковий, - Ялі про статтю Путіна

Також Знай.uа писав Ідентичність, конфлікт і травми: відома журналістка, розповіла як вивчити українську, забувши про страх

Як раніше повідомляв Знай.uа Кремінь заявив, що збереження мови – це питання гідності для українців за кордоном