Щовесни у всіх українських містах спостерігається одна і та сама картина: разом зі снігом "тане" і асфальт, і дороги масово покриваються ямами. Ще гірше, коли восени ремонт ніхто не робив, і стан покриття погіршується з кожним роком все більше.

Так, наприклад, у Києві виявили не просто яму, а справжній портал у потойбічний світ. Не помітивши такий отвір, цілком можна зламати ногу або руку, якщо не щось серйозніше. Відео, зроблене очевидцем, публікує Telegram-канал "Х**вий Київ".

"Чекаємо, коли хтось провалиться на той світ! У Бортничах шукала врата пекла- " Olya Koll",- йдеться в публікації.

Нещодавно у Харкові комунальники кинули ремонт труб на половині готовності, змусивши городян скакати через ями і трамвайні колії. На оприлюднених кадрах-переритий тротуар, яма і огороджувальна стрічка. Через недбайливих комунальних ремонтників городяни змушені обходити місце робіт по трамвайних коліях, наражаючи себе на небезпеку.

Нагадаємо, раніше У Києві будівництво парковки перетворилося на баталію з активістами: "крадуть велодоріжки і тротуари". Представники нової елітної забудови облаштували місця для машин своїх клієнтів прямо посеред газону і тротуару.

Популярні новини зараз

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як повідомляє портал " Знай.ua» Комунальники змусили киян переходити дорогу "в дерево" - " все продумано до дрібниць!" У Києві комунальники трохи "перестаралися" з озелененням.

Також " Знай.ua " писав, що Харків'яни поставили жирний хрест на розбитих дорогах. На Харківщині придумали незвичайний спосіб, як змусити владу звернути увагу на проблему доріг.