У документі він просить показати на рекламних екранах торгівельного центру соціальне відео, присвячене особливому полку спеціального призначення "Азов".

Про це Тамарін розповів у відео на своєму Телеграм-каналі.

На думку ветерана, адміністрація "Гуліверу" може піти на зустріч і показати, що вона готова підтримати країну у той час, як над нею нависла загроза російського вторгнення. Раніше представник адміністрації, пані Атаджанова, заявила, що вони підтримують велику кількість соціальних ініціатив. Апелюючи до цього, ветеран подав звернення з відповідним проханням як соціальну ініціативу.

"Сьогодні я, як ветеран полку "Азов", знову звернувся до керівництва "Гуліверу" з пропозицією зробити свій внесок у зміцнення обороноздатності держави. А саме — продемонструвати на своїх стінах соціальний ролик полку. Це не комерційна реклама, а ролик, який має залучати на службу тих, хто прагне захищати нашу Батьківщину", — заявив Сергій Тамарін у своєму відеозверненні.

Популярні новини зараз

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Нагадаємо, раніше група активістів Нацкорпусу пікетувала будівлю ТРЦ. Причиною став прапор ЛГБТ, який транслювали на ньому.