У Києві немовля підкинули під пологовий будинок. Про це повідомили у сюжеті ТСН.

Як зазначається, новонародженого малюка залишили під так званим "вікном життя" в Перинатальному центрі – спеціально обладнаним місцем, у якому матір може залишити дитину, при цьому залишившись анонімом.

Зазначається, що невідома мама залишила крихітку загорнутим у ковдру, із запискою, у якій вказала дату та час його народження.

Лікарі оглянули малюка і встановили, що він цілком здоровий та народився у визначений термін. Жодних проблем зі здоров’ям у нього немає.

Медики вже назвали хлопчика Миколою – далі його переведуть до будинку дитини, звідки, якщо пощастить, його зможуть всиновити майбутні названі батьки.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Скрін, відео
Скрін, відео

Скрін, відео
Скрін, відео

Не виключено також, що по малюка повернеться його біологічна матір – у неї є можливість забрати дитину, довівши батьківство через ДНК-експертизу.

У Перинатальному центрі додають – малюку неабияк пощастило стати одним із тих чотирьох немовлят, матері яких вирішили не позбавляти дитину життя, а дати шанс у «Вікні».

Скрін, відео
Скрін, відео

Скрін, відео
Скрін, відео

Нагадаємо, раніше Українка викинула новонароджену дитину в туалет, копи обімліли: "нічого не скажу"

Як повідомляє портал «Знай.uа» Горе-мати кинула однорічну дочку вмирати в порожньому будинку: повернулася через 10 років і обімліла

Також «Знай.uа " писав, що 12-річна школярка розповіла, хто справжній батько малюка і вразила зізнанням: "надивилися фільмів"