У Києві знову затримали банду злодюжок, які нахабно чистять кишені на вулицях столиці. Про це розповіли у спільноті «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.

Цікаво, що імена і обличчя більшості затриманих вже давно відомі киянам.

«Невероятный камбэк» - коментують цей факт у спільноті.

Зазначається, що банду підозрюваних у крадіжці затримали на Хрещатику, 38. Всі вони приїхали до Києва із Закарпатської області.

«Ідуть такі по Хрещатику, а за ними «шлейф» із потерпілих, у яких зникають особисті речі», - додали в спільноті, оприлюднивши перелік затриманих.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Затримані:

  • Пава Олена Юріївна, 1995 року народження. Раніше судима за крадіжки і грабіж.
  • Матей Сільвія Калманівна, 1976 року народження. Раніше судима за крадіжки.
  • Лакатош Марія Олександрівна, 1990 року народження. Раніше судима за крадіжки.
  • Дерей Ірина Федорівна, 2001 року народження. Раніше судима за крадіжки.

«Бережіть кишені, друзі! На жаль, правосуддя на них не розповсюджується», - наголосили автори посту.

«Прочитавши коментарі, зрозумів, що автори не розуміються на законодавстві - затримати то одне, а довести то інше, це майже не можливо, як фахівець вам кажу, це відбувається десятки років, максимально що можна зробити - це спробувати знайти їх старшого і компенсувати збитки потерпілим», - пояснює ситуацію один із коментаторів.

«Вибачте, а не підкажіть, коли їх будуть вішати на площі?», «Затримали "вже знайому вам банду..." Так! Пора у них вже автографи брати», - обурюються кияни.

«Тільки по Хрещатику іноді з такими рефлексами ходять, що парасолькою осадити по фасаду не соромно. А ось кого буде адвокат захищати в разі розправи в стані "афекту"?», «Ось чому вони крадуть - їх не садять, а якщо я їм морду наб'ю, то мене відразу?», - цікавляться містяни.

Нагадаємо, раніше У Львові банда " золотих ручок "в масках напали на чоловіка, у якого є очі:" вони грабують!"

Як повідомляє портал «Знай.uа» По Львову носиться банда золотих ручок, будьте насторожі: "чого кричиш, тебе грабують?"