У Київському метрополітені спроба зменшити скупчення людей шляхом обмеження станцій на вхід зазнала повного краху. Відповідний відео доказ розмістили в телеграм-спільноті "Київ зараз".

Як повідомляє автор поста, те, що відбувається в короткому ролику він відобразив на станції метро "Чернігівська".

"Новий день-нові черги! У київському метро намагаються зменшити скупчення людей на станціях, через що черги утворюються біля входу на них. На кадрах - ситуація на "Чернігівській»", - повідомили у підписі до ролика.

Зазначимо, що обмеження станцій на вхід пасажирів прийняли як міру боротьби з поширенням коронавірусу в столиці. За задумом, люди повинні дотримуватися соціальної дистанції, щоб уникати натовпу в метро.

Популярні новини зараз

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Популярна українська танцівниця надихнулась прикладом Ані Лорак та "тікає" до Москви: "Запалимо разом"

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Показати ще

Однак через ці обмеження на вулиці перед вестибюлями станцій збираються натовпи тих, хто бажає потрапити всередину. Це тільки погіршує ситуацію, сприяючи активній передачі вірусу серед людей.

Нагадаємо, раніше Київських комунальників у купі снігу постебали в мережі: "діджиталізація?" У мережі з'явилася карта, на якій можна подивитися, чи прибирають у вашій місцевості сніг. Clean City працює вже п'ятий рік.

Як повідомляє портал " Знай.ua» Поки вся Україна розгрібає снігові замети Одеса пішла під воду: "не забувайте весла".

Також " Знай.ua " писав, що Україна перетворилася на крижану пастку, люди не можуть зрушити з місця, таксі подорожчали на 100%.