Стало відомо про те, що ветерани війни в Афганістані пішли добровольцями в АТО. Перші подробиці про героїв.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяТаким чином повідомляється, що 15 лютого 1989 року СРСР вивів війська з Афганістану.
Понад 160 тисяч українців взяли участь у війні, яка тривала 10 років, а деякі повторили свій подвиг у 2014 році, вже в Україні. Журналісти інформаційного порталу» суспільне " поговорили з ветеранами.
Володимир Сакун служив в Афганістані в 1986-1987 роках, а в 2014 році разом з іншими «афганцями» вступив до батальйону «Айдар».
Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45
Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!
Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"
Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою
Він говорить про те, що навоювався так, що в житті ну думав, що візьме коли-небудь ще зброю в руки, але, довелося. У країні трапилася біда, і довелося захищати Батьківщину.
У роті Володимира були побратими з Афганістану, а також молоді хлопці. В» Айдарі " афганців було приблизно 25, і шестеро на жаль загинули.
Леонід Полосенко також провів дві війни, в Афганістан потрапили в 1982 році, а в 2015 пішов на фронт добровольцем.
Нагадаємо, що українці зворушливо згадали молодих воїнів, які загинули за Батьківщину: "обличчя ангелів"
Як повідомляв портал "Знай.uа", танкіст-захисник ДАП розповів про найжорстокіші дні боїв: "мене контузило, механік загинув"
Також, "Знай.uа" писав, на Донбасі в страшній ДТП загинула Військова: "вдома чекає маленьке янголятко"
Про це повідомляє інформаційне агентство"це моя Україна".