Одна з найяскравіших особистостей української політики, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко нещодавно вразила всіх своєю раптовими змінами у своїй зовнішності.

Перед колегами і всіма українцями леді Ю постала посвіжілою і помітно помолоділою, а також з новою зачіскою.

Однак на цьому сюрпризи від Тимошенко не закінчилися-цього разу вона зробила ставку на тріумфальне повернення її легендарної коси.

Однак від коси, викладеної вінком, в стилі селянки, Тимошенко все ж відмовилася. Класичну конструкцію на її голові стилісти змінили на плетінку у вигляді риб'ячого хвоста, яку ще називають французькою косою.

Фотограф Ян Доброносов
Фотограф Ян Доброносов

Популярні новини зараз
Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Головне за 3 жовтня: Влад Яма страждає у США, перемогу України відклали, захисні маски повертаються, а Каменських розбита Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Рішення Тимошенко викликало неоднозначну реакцію в соцмережах. Хтось хвалив політика за сміливість і готовність змінюватися, а хтось зазначає, що «Юля вже не та».

Нагадаємо, минулого тижня Юлія Тимошенко неодноразово встигла здивуєі глядачів, і політиків.

Головним об'єктом обговорень стала зачіска і обличчя Ольги Сумської".

Втім, не менш "гарячими" були і вбрання політика-на зразок шкіряної сукні чи блузи з блискітками.