З 1 вересня в Україні очікується підвищення мінімальної заробітної плати. Через це зростуть і пенсії.


Про це нагадали у Пенсійному фонді та пояснили, хто може розраховувати на більші виплати.


Починаючи з 1 вересня більше отримувати почнуть люди, які вийшли на пенсію за віком, нині не працюють, їм понад 65 років і вони мають достатньо страхового стажу (35 років для чоловіків та 30 років для жінок).

Пенсіонер, скріншот відео
Пенсіонер, скріншот відео


У Пенсійному фонді зазначили, що в Україні під цю категорію підпадають 1,6 млн пенсіонерів.

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили
Показати ще


На скільки зростуть пенсії?


Мінімальний розмір пенсії дорівнює 40% від мінімальної зарплатні. Відтак при повному страховому стажі пенсіонери отримуватимуть 2 тисячі гривень.


Для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

Раніше ми писали про те, скільки пенсіонерів проживають в Україні станом на 1 січня 2021 року, а також який зараз середній розмір виплат.

Як повідомляв портал Знай.uа, Кабінет Міністрів України збільшив розмір соціальної стипендії дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, а також особам з їх числа з 1 січня 2021 року.

Також портал Знай.uа писав, що Кабінет Міністрів вживає заходів щодо впровадження в країні сучасної методології обчислення прожиткового мінімуму.