У Києві трьох злодюжок затримали прямо під Конституційним Судом. Про це розповіли в співтоваристві «Київ Оперативний» в соціальній мережі Facebook.

Як повідомляється, злочинниці відкрили рюкзак у жінки, і спробували що-небудь поцупити.

«Ще одну трійцю злочинців злодіїв помітили у Конституційного Суду. Відкрили рюкзак жінці, щось вкрали - поки незрозуміло. Одну вдалося зловити, інші гидоти зникли", - написали автори повідомлення.

"Є тільки один вихід - ламати або відбивати битої руки!!!", "В Дніпро з моста таких с*к!!!", "Друга новина за півгодини. Суди не працюють. Закарпатські гастролі процвітають. Замкнуте коло", "А куди поділися ці "захисниці", чому не хочуть взяти до себе на перевиховання, чому не займаються соціалізацією цих покидьків суспільства?",- обурюються кияни.

"Конституцію хочуть звиснути", - жартують деякі.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин
Показати ще

На опублікованому відео чутно, як у злочинниць запитують, чи були вони затримані раніше.

"Скільки разів затримували?",- запитують їх.

"Багато!» ,- відповідають злодійки.

Після цього починають нити, щоб їх відпустили.

"Дядечко - це перший і останній раз!», - стверджують ошуканки.