Кияни скаржаться, що співробітники поліції влаштували святкове полювання і хочуть підзаробити під час свят.

Про це стало відомо редакції порталу Політрада від самого киянина Павла, який зіткнувся зі співробітниками поліції на вулиці Великій Васильківській.

"Нічого не порушував, їхав по своїх справах, як раптом зупиняють. І тут почалося – незважаючи на те, що ніяких передумов вважати мене напідпитку не було, мені почали натякати, що зараз зіпсують свято, повезуть на огляд і я там втрачу весь вечір першого січня і взагалі нікуди не встигну. Але, мовляв, питання можна вирішити полюбовно, правда доведеться розщедриться. Я відразу сказав, що нічого вони від мене не отримають, я вважаю цей факт обурливим і буду скаржитися на них. Так як причепитися було ні до чого, виписали штраф за порушення рядності руху, з яким я не погодився. Не вдалося причепитися до документів і страховки – виявилося все в порядку. Але напевно знайшлися водії, які не хотіли втратити весь вечір і вирішили дати на лапу сучасним даішникам, які продовжують оббирати людей", - розповідає Павло.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю
Показати ще

Також чоловік розповів, що поліцейські і не думали зберігати соціальну дистанцію або використовувати маски.

"Поліцейські явно цілий день на роботі, спілкуються з сотнями людей і навіть не думають тримати дистанцію або хоча б одягнути маску. А якщо він заражений? Понесе хворобу ще в десятки сімей!", - обурюється Павло.

Киянин принципово не став давати гроші поліцейським і плодити корупцію, але новорічний вечір виявився безнадійно зіпсований – незважаючи на всі заяви влади деякі служителі закону продовжують полювати на водіїв в надії заробити на свята.