У Києві шукають підлітка, який зник напередодні, 29 грудня. Про це стало відомо з повідомлення служби пошуку дітей при столичній поліції.

Як повідомляється, Колихалову Дарину Вікторівну 2004 року народження Востаннє рідні бачили 29 грудня.

Дівчинка самовільно вийшла з будинку, розташованого в Дарницькому районі Києва. До теперішнього часу ніякої інформації про те, де вона може перебувати, поліцейським не надходило. Правоохоронці продовжують її пошуки.

Прикмети зниклої: виглядає на 17-18 років, приблизно 165 сантиметрів зросту, худорлявої статури. Волосся русявого кольору, нижче плечей, очі блакитні, ніс середній.

На момент зникнення була одягнена у в'язану сукню чорного кольору, сірі колготки, чорну дублянку з шкіряними вставками, сіру шапку. З собою взяла рюкзак бежевого кольору. Була взута в чоботи уггі з білими написами»Moschino".

Популярні новини зараз
Атаки стануть ще сильнішими: рф вибрала нову ціль замість ударів по енергетиці Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Школи перейдуть на нову систему навчання: до яких змін готуватись дітям Польща штрафуватиме українців за дітей
Показати ще

Якщо хтось володіє інформацією про те, де може перебувати дитина, рідні та правоохоронці просять повідомити їм за номером «102».

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Запоріжжі розшукують дев'ятирічного хлопчика. Пішов з дому і досі не повернувся. У селі Михайлівка, що в Запорізькій області зникла дев'ятирічна дівчинка.

Також Знай писав, що 1 жовтня на Тернопільщині зникла 35-річна жінка. Тетяну Цибрій розшукують вже 2 місяці, але слідів жінки так і не виявили, також вона не виходила на зв'язок з рідними. Вона проживає в Тернополі і вже 2 місяці не поверталася додому.

Нещодавно Знай передавав, що в Києві зникла 16-річна дівчина. Батьки звернулися в поліцію. Дівчині 16 років, звуть її Тереза Кондик. 24 червня вона пішла з навчального закладу, і вже практично півроку про неї ніхто не чув.