Київський градоначальник Віталій Кличко прибув до Харкова, щоб особисто попрощатися з покійним мером Геннадієм Кернесом. Про це повідомляє Медіа-Група «Об'єктив».

Столичного мера провели в Харківський оперний театр, де виставили труну з тілом покійного.

Сам мер Києва заявив, що, хоча фігура Кернеса викликає суперечливі почуття і не мала однозначних оцінок з боку співвітчизників, на похоронах стало зрозуміло, як до «вічного градоначальника» ставилися харків'яни.

"У Харкові порядок, і в Харкові є, з чого брати приклад", – зазначив Кличко.

Фото: Об'єктив
Фото: Об'єктив

Популярні новини зараз
Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають" Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

Фото: Об'єктив
Фото: Об'єктив

Нагадаємо, раніше голос Кернеса зазвучав після смерті, замішані дружки Путіна: "назріває біда"

Як повідомляє портал «Знай.uа» ключові моменти життя Кернеса показали всій країні: господарський талант, в'язниця і красуня-дружина

Також «Знай.uа " писав, що відомі харків'яни вшанували пам'ять Геннадія Кернеса: "складний і суперечливий"

Відзначимо, що сьогодні, в день похорону Кернеса, скорботний Добкін сховав сльози за окулярами на похоронах Кернеса:"сподіваюся, він пробачив".